STIKLŲ TONAVIMAS

Automobilių stiklų tonavimas plėvele – tai paprasčiausias būdas sukurti komfortą Jūsų automobilyje jau dabar!
Tonavimui skirtų automobilinių plėvelių asortimentas tikrai platus, galime pasiūlyti sprendimus pagal individualius kiekvieno kliento poreikius. Sandėlyje turime pilną tamsinimo plėvelių šviesos laidumo spektrą, nuo pačios tamsiausios 5% iki šviesiausios 90%. Automobilių stiklų tamsinimui, naudojame kokybiškas, ilgai tarnaujančias medžiagas. Mūsų naudojamos plėvelės puikiai išsaugo savo atspalvį, neišblunka nuo saulės spindulių, turi specialų sluoksnį saugantį nuo įbrėžimu, todėl laikui bėgant nesusibraižo nuo valymo ar stiklų darinėjimo.
Patarsime, pakonsultuosime ir parinksime naudingiausią sprendimą kiekvienam individualiai.

STIKLŲ TONAVIMO PRIVALUMAI:

Pakeičia automobilio išvaizdą.
Jis tiesiog tampa gražesnis ir įgyja savitą imponuojantį stilių, kurio negalima sukurti kitomis priemonėmis. Subtilus ir tikslus. Prašmatnus ir paslaptingas. Klasikinis ir giedras. Plačioje pasirinkimo gamoje visada rasite tinkamą sau.

Padidina komfortą.
Visos mūsų plėvelės daugiau ar mažiau, priklausomai nuo rūšies, atspindi saulės spindulius. Visos plėvelės apsaugo nuo akinimo ir karščio patekimo į saloną, o infinity klasės plėvelės sulaiko net 2/3 šilumos.

Apsaugo keleivius.
Jei Jūsų automobilio stiklas avarijos atveju dūžta, Kokybiškai užklijuota mūsų plėvelė padeda išlaikyti potencialiai pavojingas stiklo šukes buvusioje vietoje. Mūsų kompanijos siūlomos plėvelės sulaiko iki 99 proc. UV spindulių, kenkiančių odai ir akims.

Apsaugo Jūsų automobilį.
Tai puiki investicija, neleidžianti nuvertėti Jūsų automobiliui. Sulaikydamos 99 proc. UV spindulių, jos neleidžia išblukti Jūsų salonui, apsaugo prietaisų skydelį, garso aparatūrą, o taip pat prailgina salono guminių, plastmasinių ir medinių detalių tarnavimo laiką. Visa tai leidžia palaikyti puikią prekinę Jūsų automobilid išvaizdą.

Matomumas:
Daugelis mano, jog tamsiu paros metu sunku vairuoti automobilį su tonuotais plėvele stiklais. Bet originalūs automobilių gamintojai gamina automobilius su originaliai “tamsiais” stiklais, kurių šviesos pralaidumas yra nuo 15 iki 20%. Taigi, jeigu automobilis yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai netrukdo matomumui. Stiklai, tonuoti amerikietiška plėvele, mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas.